Medycyna Estetyczna

Zabiegi wykonuje dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Dominika Szczygieł.
Pomoże Ci w uzyskaniu świeżego i naturalnego wyglądu.

Korzysta z różnorodnych technik, metod i bezpiecznych preparatów najwyższej jakości, dobieranych do indywidualnych potrzeb estetycznych pacjenta.

Szuka rozwiązań najskuteczniej współgrających z naturą organizmu i sprzyjających naturalnym procesom odnowy skóry.

Zabiegi

Kwas hialuronowy i wypełniacze

Powszechnie używane do korekcji zmarszczek, powiększania ust czy uwypuklania okolic jarzmowych, modelowania owalu twarzy i przywrócenia jej utraconej objętości.Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości wiązania cząsteczek wody, nie tylko wizualnie redukuje zmarszczki, ale także bardzo silnie nawilża skórę w danej okolicy.

Cena: od 800 zł

Osocze bogatopłytkowe PRP

Zabieg zwany potocznie „wampirzym liftingiem”, gdyż preparat otrzymywany jest z własnej krwi pacjenta. PRP dzięki tzw. autologicznej odnowie komórkowej, posiada
właściwości biostymulacji komórek skóry, w tym fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastyny oraz tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych w skórze.
Skutkuje to rewitalizacją skóry, wygładzeniem i ujednoliceniem jej kolorytu, poprawą napięcia, elastyczności i gęstości.

Cena: od 650 zł

Mezoterapia – twarz, ciało, skóra głowy

Mezoterapia igłowa polega na podaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz składników odżywczych, czyli witamin, mikroelementów, aminokwasów czy peptydów biomimetycznych. Odbywa się to przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu substancje aktywne preparatów podawane są bezpośrednio do miejsc, które tego wymagają. Mezoterapia przynosi efekt tylko wtedy, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów.

Cena: od 300 zł

Botox (toksyna botulinowa)

To jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Preparat blokuje przewodnictwo nerwowe między nerwami i mięśniami, co powoduje ich relaksację, dając efekt wygładzenia zmarszczek. Stosuje się go w bardzo małych dawkach, ściśle dobranych dla danego pacjenta. Koryguje zmarszczki poziome czoła oraz pionowe między brwiami i okolic oczu („kurze łapki”, zmarszczki powieki dolnej i opadające brwi), nasady nosa (zmarszczki „królicze”), okolic ust („usta palacza”), bródki (broda „brukowana” i „załamanie” bródki).

Cena: od 450 zł

Nici Liftingujące i PDO

Posiadają niewielkie haczyki, dzięki którym unoszą mechanicznie skórę. Zbudowane z polidioksanonu, substancji całkowicie wchłanialnej przez nasz organizm, stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co pozwala na poprawę jędrności, wyglądu i kondycji naszej skóry.

Cena: od 100 zł

Dermapen ™ mikronakłuwanie, które odmładza

pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze dzięki czemu stymuluje jej odnowę w sposób naturalny. Jest to znakomita terapia u pacjentów z wiotką, cienką skórą, aby pobudzić naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.

Efekty terapii:

  • widoczne spłycenie zmarszczek
  • efekt pogrubienia skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu
  • zmniejszenie widoczności porów
  • redukcja widoczności rozstępów
  • redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych
  • leczenie łysienia
  • ujednolicenie kolorytu skóry

tekst i foto www.dermapen.com.pl

Cena: od 650 zł